Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Detail pozice

Architekt pro ETL a databázové platformy

Úvod

Etablovaná česká bankovní společnost hledá pro své nově sestaveného oddělení zkušeného odborníka na návrhy architektur pro potřeby interních klientů. Výzvou je sledování životního cyklu komplexních svěřených řešení a kontinuální vylepšování. Firemní kultura společnosti je přes její velikost velice osobní a důvěrná. Na pozici se předpokládá dlouhodobá spolupráce.

Náplň práce

• návrh koncepce řešení (hledání optimálního řešení na základě požadavků vnitřního zákazníka, technické proveditelnosti, minimalizace rizik, optimalizace nákladů a využití technických standardů)
• vytváření road mapy rozvoje informačních systémů
• dohled na zachováních konceptu navrženého řešení v průběhu celého vývojového cyklu.
• poskytování architektonické konzultace, prezentaci návrhů a koncepcí
• rozvoj a údržbu standardů IT architektury, integraci systémů v souladu s IT strategií a s obecnými technologickými trendy
• koordinaci expertního týmu odpovědného za návrh řešení

Budete potřebovat

• znalost a minimálně 3 roky zkušeností s ETL nástroji, zaměření na zpracování dat a řízení procesů
• znalost funkčního, aplikačního a datového modelování (např. UML)
• 3 roky praxe s relačními DB platformami
• zkušenost s psaním SQL skriptů
• znalost obchodních procesů v oblasti retailového bankovnictví výhodou
• prezentační schopnosti (schopnost komunikovat i mimo IT až na úroveň představenstva), komunikace s dodavateli, týmová spolupráce
• samostatnost a důslednost, schopnost logického a analytického myšlení a chuť pracovat v týmu

Preferujeme konkrétní zkušenost s ETL Infosphere produkty a praktickou znalost RDBMS, prioritně Oracle a MSSQL.

Nabízíme

• Profesní výzvu, široké pole působnosti, množství technologií a výběr projektu
• Možnost home office a pužnou pracovní dobu
• Široké spektrum zaměstnaneckých výhod
• Nástup možný ihned, příp. dle dohody
• Možnost práce na HPP, nebo IČ

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

R4U s.r.o.

Kontakt

R4U s.r.o.
Štěpán Záhorský
Telefon: 733 737 266

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz