Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Detail pozice

Hledáme lidem novou práci.
Hledáme lidi pro firmy.
S radostí.
Už 13 let 🙂

IT Konzultant/Analytik

Pro poskytovatele komplexních ICT řešení hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior IT Konzultant a Analytik – pozici kombinující schopnost naslouchat zákazníkům, analyzovat jejich požadavky a zároveň je vidět „digitálně“. Budete mít příležitost podílet se na konzultačních projektech ve společnostech různých odvětvích a pomáhat těmto zákazníkům se postupně digitálně transformovat a optimalizovat své procesy. Klíčové je uvidět, popsat a podpořit změnu a schopnost účinně komunikovat jak s "businessem", tak i s IT oddělením.

Náplň práce

• Vytvářet analýzu IT prostředí zákazníka
• Průběžně komunikovat se zákazníkem
• Analyzovat a porozumět požadavkům zákazníka
• Propojovat existující systémy přes integrační platformu
• Navrhovat vlastní funkční řešení a celky

Požadavky

• Mít zkušenosti minimálně 5 let v IT oboru
• Praktické zkušenosti v oblasti integrací systémů a aplikací
• Zkušenosti s databází na úrovni administrátora (ideálně MS SQL)
• Zkušenost z oblasti vývoje aplikací (.NET a c# )
• Znalost AJ na komunikativní úrovni (pro komunikaci se zahraničními partnery) silná orientace na zákazníka
• Plus je znalost oblasti farmacie a pojišťovnictví
• Plus je také znalost cloudových integračních technologií

Nabídka

Bonusový systém, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování - stravenky, příspěvek do kafeterie – 12 000 Kč ročně, příspěvek na penzijní připojištění - 3% z celkové mzdy, možnost práce z domova - homeoffice, profesní vzdělávání - školení, semináře, literatura
odborná certifikace
jazykové kurzy na pracovišti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

R4U s.r.o.

Kontakt

R4U s.r.o.
Štěpán Záhorský
Telefon: 733 737 266

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze