Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Detail pozice

Hledáme lidem novou práci.
Hledáme lidi pro firmy.
S radostí.
Už 14 let 🙂

Specialista/Specialistka řízení aktiv a pasiv

Pro našeho klienta, mezinárodní finanční skupinu, jejíž součástí je úspěšná investiční společnost s dlouhodobou historií a stabilní pozicí na trhu, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici speciality/specialistky řízení aktiv a pasiv.

Náplň práce:

- Řízení aktiv a pasiv pojišťoven (region střední a východní Evropy),
- Analýzy strategické alokace aktiv,
- Analýzy produktů,
- Specifikace požadavků pro daná portfolia a vhodnosti jednotlivých tříd aktiv,
- Spolupráce s partnery z oblasti investic, controllingu a pojistné matematiky,
- Komunikace napříč společností.

Očekáváme:

- VŠ vzdělání (matematický, ekonomický nebo technický směr),
- Zkušenosti v oblasti ALM, risk managementu pojišťovny, ekonomických/investičních analýz, pojistné matematiky, správy aktiv nebo příbuzném oboru,
- Pokročilou angličtinu,
- Dobrá znalost Excel, Word, Access, PowerPoint,
- Výhodou je znalost VBA a SQL,
- Analytické myšlení,
- Dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:

- Velmi dobré finanční ohodnocení,
- Širokou škálu benefitů (25 dnů dovolené, 5 dnů osobního volna, 2 dny volna na charitu, 3 dny volna pro čerstvé tatínky, posilovna zdarma přímo v budově, stravenky, příspěvek na volný čas, příspěvek na penzijní připojištění, atd.),
- Práci ve stabilní a rostoucí společnosti,
- Příjemné pracovní prostředí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

R4U s.r.o.

Kontakt

R4U s.r.o.
Adéla Křivková

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?

Nahoru