Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Detail pozice

Hledáme lidem novou práci.
Hledáme lidi pro firmy.
S radostí.
Už 15 let 🙂

VMware/Nutanix specialista

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií, nyní hledáme Specialistu/konzultanta virtualizace serverů Nutanix/VMware.

Do týmu, který zajišťuje implementace infrastruktury pro velké zákazníky v oblasti Praha a okolí a také v rámci Evropské Unie, hledají specialistu na virtualizaci serverů na technologiích Nutanix.
Technologie Nutanix využívají pro stavbu infrastrukturních řešení pro virtualizaci serverů, stavbu softwarově definovaných datacenter (SDDC), stavbu privátních cloudů pro zákazníky a propojení do multicloudových řešení.

Co vás čeká?

 Návrh architektury virtualizace serverů,
 konzultace virtualizace serverů,
 implementace řešení virtualizace serverů u zákazníků,
 školení IT pracovníků zákazníků,
 expertní podpora dodávaných řešení,
 výběr nových produktů a rozvoj dodávaných řešení,
 tvorba technické části nabídek.

Kdo se na projekty nejlépe hodí:

 Specialista se zkušenosti s produkty a řešeními firmy VMware nebo Nutanix,
 znalost serverových operačních systémů Windows a/nebo Linux,
 všeobecnou znalost dalších prvků IT infrastruktury,
 zkušenost s cloudovým řešením Azure,
 zkušenosti se skriptovacími jazyky (PowerShell a podobně).

Jaké zkušenosti uplatníte:

 Znalost produktů a řešení pro virtualizace serverů,
 min. ukončené SŠ/VŠ vzdělání,
 znalost AJ na komunikační úrovni (předpokládá se častá komunikace s anglicky hovořícími zákazníky v rámci Evropské Unie a také přímá komunikace s dodavatelem sídlícím v USA),
 řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
 ochota učit se nové věci a vymýšlet nová řešení podmínkou,
 schopnost jednání se zákazníky,
 samostatnost při plnění úkolů,
 pečlivost a zodpovědnost,
 dobré komunikační schopnosti,
 schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:

 pružnou pracovní dobu,
 práci na zajímavých projektech,
 individuální rozvojový plán,
 školení měkkých i odborných dovedností,
 možnost získání odborných certifikací,
 možnost osobního i profesního růstu,
 práce ve výborném týmu,
 motivující finanční ohodnocení,
 systém zaměstnaneckých benefitů: služební automobil i pro soukromé účely, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce.

Společnost nabízí možnost práce remote.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

60000-80000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, firemní akce, práce převážně z domova, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

R4U s.r.o.

Kontakt

R4U s.r.o.
Barbora Kolínská
Telefon: +420 602 168 798

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje
E-mail: r4u@r4u.cz
Telefon: +420 246 086 079 - 80
Kde nás najdete?

Nahoru