Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Detail pozice

Hledáme lidem novou práci.
Hledáme lidi pro firmy.
S radostí.
Už 15 let 🙂

Specialista přípravy nabídek - elektrické pohony

Vaším úkolem bude:

Pro našeho partnera, který se zabývá pohony a Motion control, hledáme specialistu na přípravu nabídek pro nízkonapěťový pohon. Firma poskytuje řešení v oblasti automatizace a technologie pohonů.

-Technická podpora nabídky pro velké nízkonapěťové kabinety SINAMICS na základě katalogových produktů a také speciálních požadavků zákazníků nebo průmyslu
- Vypracování technické nabídky na základě požadavků zákazníka a specifikací návrhu
- Stanovování materiálových a mzdových nákladů, vytváření technických návrhů, popisování rozsahu služeb a poskytování cenové dokumentace
- Konzultace s interními prodejními týmy a s klíčovými zákazníky po celém světě
- Podpora technického hodnocení a hodnocení rizik v kontextu procesu inženýrství na zakázku (ETO)
- Identifikace a vyhodnocování potenciálu pro vylepšení produktu a designu, vypracování návrhů implementace

Koho hledáme?

- Bakalářský nebo magisterský titul v oboru elektrotechnika, mechatronika, strojní průmyslové inženýrství nebo v jiném příbuzném oboru
- Značná znalost frekvenčních měničů nebo elektrických rozvaděčů
- Zkušenosti s technickým designem jsou vysoce preferovány
- Povědomí o cabinet buildings, frekvenčních měničích a pohonech
- Znalost dodavatelského řetězce a obchodních procesů a zkušenosti s vývojem produktů, nabídkami a zpracováním objednávek jsou velkou výhodou
- Bude se Vám hodit znalost některých z těchto nástrojů - AGT, SAP, VISIO, Teamcenter, EPLAN
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni potřebný ke každodenní obchodní komunikaci
- Německý jazyk je velké plus

Proč reagovat na tuto pozici?

- Nově vytvořená pozice s globálním přesahem
- Práci pro lídra v oblasti plně integrované automatizace a řešení pohonů
- Pomáháme našim zákazníkům zvyšovat produktivitu a inovovat jejich produkty v rámci Průmyslu 4.0
- Práce v mezinárodním týmu
- Podpisový bonus 50 000 Kč
- Každodenní využití anglického jazyka, Váš nadřízený bude pocházet z ciziny
- Možnost stát se akcionářem firmy a získat akcie zdarma
- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, home office a firemní školka v Praze
- Individuální rozpočet na benefity 48 000 Kč

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-70000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

R4U s.r.o.

Kontakt

R4U s.r.o.
Andrea Kellnerová

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Kontaktní údaje